Õudusfilmide maailm on tulvil veristest vastasseisudest. Freddy vs. Jason, Alien vs. Predator, Megashark vs. Giant Octopus jne jne. Väikese verise kultusfilmiga GREEN ROOM lisandus sellesse nimistusse sootuks elulisem vastasseis: punkbänd vs. neonatsid!
Virelev bänd Aint Rights saab võimaluse esineda looduskaunis kohas Oregoni metsade keskel. Kohale jõudes selgub, et sellega kaasneb suur "aga" - esinemispaigaks on kohalike neonatside klubi. Õhtu läheb oodatust kordades hullemaks, kui pundi solist Pat (varalahkunud Anton Yelchin) satub lava taga pealt nägema midagi, mis tema ja ta sõbrad koheselt surmaohtu seab.
Sellest tuleb pikk öö... Lavastaja-stsenarist Jeremy Saulnier sai hakkama filmiga, mis on kohe kindlasti lastele keelatud, aga teravate elamuste armastajatele soojalt soovitatud. 
Olgu lisatud, et "Green Room" võib olla tõeliseks šokiks muidu alati nii sooja ja sümpaatse Patrick Stewarti fännidele, kes pole iial mänginud sedavõrd võigast tegelaskuju kui neonatside armutu juht Darcy Banker. Teid on hoiatatud!