Erakorralistes tingimustest viibimine paneb meid mõtlema ilmselt asjadele, mis varem olid meile nii kättesaadavad, et me ilmselt ei mõelnud nendele kuigi pikalt ja põhjalikult...

Diego Maradona

Päevil, mil meelierutavaid otseülekandeid spordivõistlustelt aset ei leia, soovitame midagi hästi head igale spordisõbrale, aga iseäranis jalgpallifännile. Maailma juhtiv dokumentalist, Oscari võitja Asif Kapadia ("Senna" ja "Amy") tegi eelmisel aastal valmis ülipõhjaliku portreefilmi kõigi aegade skandaalseimast jalgpallurist Diego Maradonast.


Kehakultuuriga asjad ühel pool, aga kui kultuurinälg on endiselt rahuldamata, siis soovitame teile kogunisti kaht filmi, mis toob teieni sellise kauni kunstivormi nagu seda on ballett.


Bolshoy Babylon

Esmalt kutsume teid Moskas asuva maailmakuulsa balletiteatri Bolshoi telgitagustesse dokumentaalfilmis "Bolshoy Babylon" ja seejärel soovitame teile vaatamiseks linateost kõigi aegade kuulsaimast baleriinist Rudolf Nurejevist.

Valge vares

Filmi "Valge vares" lavastajaks on eelkõige näitlejana tuntud Ralph Fiennes.Emmede vaba õhtu


Ilmselt me kõik ootame turvalisemate aegade saabumist, et siis taas kord sõpradega lõbusalt aega veeta. Kuni nende hetkedeni pakume sellele aga lõbusat alternatiivi, milleks on lustakas komöödia "Emmede vaba õhtu" (Fun Mom Dinner). Mõnusate hetkede eest hoolitsevad selles linaloos sellised naljakad inimesed nagu Toni Collette, Molly Shannon, Bridget Everett, Adam Scott ja Paul Rudd. Lisaks veel keegi Adam Levine.


Kodachrome - elu pildid


Kuidas oleks ühe südamliku rännakufilmiga, mis paistab silma suurepäraste näitlejatöödega, mille eest hoolitsevad Jason Sudeikis, Mary Elizabeth Olsen ja Ed Harris? Lisaboonuseks midagi ka muusika-, fotograafia ning klassikaliste autode austajatele. Ja pakume välja, et kui olete vaadanud ära filmi "Kodachrome - elu pildid", siis pühite silmanurgast liigutuspisara ja võtate telefoni, et helistada oma isale... (telefonikõned teistele pereliikmetele ei ole üldse keelatud)


Kõik need ja paljud teised filmielamused toob teieni Telia videolaenutus.


Häid filmielamusi koduselt turvalistes tingimustes!

HeaFilm