AJal, mil maailm meie ümber meenutab üha enam jaburat musta komöödiat, oleks sobilik midagi sellist ka oma koduseinte vahel vaadata. Krimikomöödia "Sõda kõigi vastu" (War on Everyone) sobib selleks ideaalselt.

Loo keskmes on Bob (Michael Peña) ja Terry (Alexander Skarsgård), kaks korrumpeerunud seadusesilma, kelle prioriteedid on kindlalt paigas: esmalt isiklik heaolu ja kui aega üle jääb, paragrahvid ja muud tüütused. Mehed sõidavad kui teerulliga üle igast pätist, kes neile teele ette jääb. 



Olukord muutub ohtlikumaks aga päeval, mil oma tavapärase taktitundetusega tegutsev tandem astub varba peale lord James Manganile (Theo James), kes näib olevat isegi ohtlikum kui need kaks!


Pigimustades toonides krimikomöödia "Sõda kõigi vastu" kesksetes rollides säravad Michael Peña ("Sipelgamees") ja Alexander Skarsgård ("True Blood"). Lisaks neile teevad kaasa Caleb Landry Jones ("Kolm reklaamtahvlit linna servas"), Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok"), Theo James ("Lahkulööja"), Paul Reiser ("Mad About You"), Stephanie Sigman ("007: Spectre") ja teised.


Filmi stsenaristiks ja lavastajaks on John Michael McDonagh ("The Guard"). Perekonnanimi võib tuttav tunduda, sest John on selle "Kolme reklaamtahvli" tegija Martin McDonagh' karmim vanem vend.