Molly Bloom (Jessica Chastain) oleks võinud saada olümpiavõitjaks, aga saatus tahtis teisiti. Tema klientide hulka kuulusid Hollywoodi tipud, spordistaarid, ärihiiglased ja naise teadmata ka... vene maffia. Nii kõrgete panustega mäng ei saanud hästi lõppeda.
Kümmekond aastat korraldas see daam eriti eksklusiivseid, kõrgete panustega pokkerimänge. Naine arreteeriti keset ööd, kui tema kodu olid ümber piiranud 17 automaatrelvadega varustatud FBI agenti.

Molly ainsaks liitlaseks vallapääsenud tormis oli tema advokaat Charlie Jaffey (Idris Elba), kes mõistis, et selles naises on palju enamat, kui mahlasest skandaalist hullunud kõmupress paista lasi.

Oma emotsionaalsestest läbielamistest kirjutas naine bestselleriks kujunenud raamatu "Molly's Game: High Stakes, Hollywood's Elite, Hotshot Bankers, My Life in the World of Underground Poker". See aga jäi silma Oscari-võitjast stsenaristile Aaron Sorkinile ("Sotsiaalvõrgustik", "Steve Jobs"), kes kirjutas stsenaariumi "Molly mäng", millest sai ühtlasi tema kaasakiskuv lavastajadebüüt. Osades Jessica Chastain ("Zero Dark Thirty"), Idris Elba ("Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw"), Oscari-võitja Kevin Costner ("Tantsib huntidega"), Michael Cera ("Superbad"), Jeremy Strong ("Džentelmenid") ja Chris O'Dowd ("IT Crowd").