Suvine pulmahooaeg. Päike paistab, linnud laulavad, šampanjaklaasid kõlavad kokku ja õhk on armastust täis.
On ju nii? Mitte alati... 

Kui su süda on just rinnust rebitud ja jalge alla tallatud, ei pruugi järjekordne pulmakutse postkastis sind just üleliia rõõmustama panna. Kõik ju teavad, et kui saabud pulma üksinda, siis kõigi haletsevad pilgud otsekui küsiksid: "vaesekene, mis juhtus?"


Ben (Jack Quaid) on hetkel just sellises olukorras. Ja tuleb välja, et samas seisus on ka tema ülikooliaegne semu Alice (Maya Erskine). Mõlemal laual juba paras kuhi pulmakutseid ja silmapiiril ei kedagi, keda nendeks puhkudeks käevangu võtta. Nii sõlmitaksegi tõeline ustavuspakt - nad soostuvad olema teineteise kaaslased läbi terve suve kestva lõputu pulmaralli. Sest kui saadetud on kutse kahele, siis kahekesi tuleb ka minna.

Mis saab juhtuda? Ega nad siis teineteisesse nende pulmade kestel ära ei armu.
Eks ju...?

"Kutse kahele" on lustakas, hoogne ja värskendavalt aus romatiline komöödia, mis võitis Tribeca filmifestivali publikuauhinna parimale filmile. Peaosades uue generatsiooni tõusvad tähed Jack Quaid ("Näljamängud", "The Boys") ja Maya Erskine ("PEN15"). Lisaks neile teevad kaasa Beck Bennett ("Saturday Night Live"), Rosalind Chao ("Mulla all"), Perrey Reeves ("Old School") ja Ed Begley Jr. ("Better Call Saul"). Filmi stsenaristideks ja lavastajateks on Jeff Chan ja Andrew Rhymer, kelle mõlema jaoks on see esimeseks täispikaks mängufilmiks.